Galbūt kažkas piktinasi, galbūt kažkas žavisi, kažkas labai smalsauja, bet yra sau pažadėjęs niekad ten nesirodyti… Sekso prekių parduotuvės  tampa vis prieinamesnės ne tik dėl to, kad jų kuriasi vis daugiau, bet ir todėl, kad kažkiek išlaisvėjusios moralinės nuostatos, kad vis dažniau imta viešai kalbėti, jog savo malonumų riboti žmogui neverta. Taigi, sekso prekės tapo prieinamos plačiai visuomenei.

Pirmoji parduotuvė, kur buvo prekiaujama erotinėmis prekėmis, buvo atidaryta jau dvidešimtojo amžiaus antroje pusėje Vakarų Vokietijoje. Dabar šios parduotuvės randamos visose Vakarų valstybėse ir beveik visose Europos šalyse. Kiek sudėtingiau su tam tikromis senosiomis ir Rytų kultūromis, kur tokias parduotuves steigti draudžia gilios religinės nuostatos.

Parduotuvių, kur parduodamos sekso prekės prekybos nuostatas reguliuoja vietinė valstybių ar savivaldybių teisė. Svarbu, kad pardavinėjamos prekės neturėtų nieko bendra su vaikų pornografija ir nebūtų skirtos akivaizdžiai išnaudojimui. Yra valstybių, kur sekso prekių parduotuvėse pardavinėjami tik erotinio turinio žurnalai ir filmai, yra regionų, kur tokiose parduotuvėse galima rasti tik seksualios aprangos. Tuo tarpu vakarietiškoje kultūroje, turint omenyje Pietų ir Šiaurės Amerikos valstybes,  beveik visą Europą, tokiose parduotuvėse galima rasti visko, pradedant kontraceptinėmis tabletėmis ir prezervatyvais, baigiant vibratoriais ir pripučiamomis lėlėmis.

Sekso prekės pasižymi didele įvairove. Paskutiniu metu išpopuliarėjo prekyba tokiomis prekėmis internete. Erotinių prekių parduotuvėse galima aptikti skiltis vyrams, moterims, poroms… Prekiaujama vibratoriais, masturbatoriais,  pripučiamais sekso žaislais, sekso kosmetika, seksualiais apatiniais, lubrikantais, prezervatyvais, įvairiausiais geismą žadinančiais preparatais. Būtent tai atrandame ir lietuviškuose sekso prekių portaluose. Dažnai gali kilti klausimas, ar šie yra populiarūs, juk lietuviai pakankamai santūri tauta. Na, bent jau stangiasi tokia atrodyti. Pasirodo, tokie puslapiai Lietuvoje labai populiarūs,  kadangi internetinių sekso prekių parduotuvių paskutiniu metu lietuviškoje internetinėje erdvėje labai padaugėjo. Tokios svetainės užtikrina konfidencialumą, leidžia susidaryti norimą užsakymą, atsiimti kuriame nors pašto skyriuje, nereikia kęsti smalsių praeivių žvilgsnių, kurie galimai varsto išeinant iš kokios nors sekso prekių parduotuvės prekybos centre.