Reklama yra pati efektyviausia paslauga, kuri padeda parduoti norimą prekę arba paslaugą. Kad ir kokį nuostabų produktą siūlytumėte, jis nepasieks vartotojų širdžių, kol daugelis apskritai nežinos apie jo egzistavimą. Kuo daugiau patraukliai pateiktos informacijos – tuo labiau vartotojiška visuomenė bus arčiau žmonių. O ir reklamos rūšių pasirinkimas yra begalo platus. Vieni pasirinkimas geresni, kiti ne tokie patrauklūs. Skiriantis pateikimui skiriasi ir kaina, kurią reikia sumokėti už paslaugą. Daugelis verslininkų tiki, kad jie patys gebės susikurti tinkamą reklamą, kuri galėtų atnešti pelną jų verslui. Žinoma, pati geriausia reklamos rūšis yra puikus kokybės ir kainos santykis, tačiau net ir visišką nieką vartotojui renkasi patraukti įtaigių reklamų.

Vis labiau plintanti reklamos rūšis yra SEO paslaugos. Vakarų šalyse jos jau seniai žinomos ir labai puikiai vertinamos. Lietuvoje jos žengia sparčių žingsniu, tačiau iki šiol atsiranda žmonių, kurie negali paklausti atsakyti: kokios gi yra tos SEO paslaugos. Arba net ir žinodami negali konkretizuoti, kokia yra reali jų naudą arba kaip jos veikia. Egzistuojant tokiam plačiam reklamų arsenalui, norėtume iškelti SEO, kaip patį geriausią pasirinkimą, o kad žodžiai nebūtų tušti, pateikiame argumentus, kurie gali nulemti jūsų pasirinkimą rinktis būtent šią paslaugą.

  1. Šiuo metu daugiausia informacijos žmones pasiekia būtent per virtualią erdvę. Nekalbame apie radiją, tačiau net ir televizorius nebe tokia svarbi komunikacijos priemonė. Paprasčiausiai, internetas pavogė didžiąją dalį mūsų laiko, tad ir reklama šioje erdvėje yra vertingiausia. Optimizacija paieškos sistemoms tai galimybė, kad jūsų siūloma paslauga pasiektų kur kas didesnę auditoriją, nei informaciją skleidžiant per TV.
  2. SEO leidžia stebėti, kaip reklama veikia. Tiksliau, ar ji tikrai atneša realią naudą. Tokios paslaugos televizinės reklamos pateikti negali. Rodos, daryti išvadas galima tik stebint konkrečios reklamos skaičių per parą ir lyginant su pardavimais. Jei pastarieji krenta – reklama nebuvo efektyvi. Taip pat dažnai TV reklamos būna labai erzinančios ir asmenys specialiai ignoruoją faktą pirkti konkrečią prekę, kadangi susiduria su psichologiniu diskomfortu.
  3. Kainos atžvilgiu SEO taip pat pats geriausias pasirinkimas. Už vieną kainą gausite net kelias paslaugas, tad rekomenduojame būtinai įsigyti vieną komplektą, kadangi taip gausite didžiausius privalumus už mažiausią kainą.
  4. SEO – ilgiausiai funkcionuojanti reklamos rūšis. Daugelis netgi mano, kad ji bus naudinga tol, kol ir turėsite tinklalapį, kuriame reklamuojate savo paslaugas. Kol svetainė bus – tol veiks ir reklama. Tad grįžtant prie kainos: kiek pinigų išleistumėte užsisakęs reklamą per TV dešimčiai metų? Skaičių suvokti sunku? Mums taip pat…

Tikimės, kad argumentai padės jums priimti geriausius sprendimus. SEO – galimybė susikurti ne bet kokią, o tikslinę auditoriją, kuri tikrai anksčiau ar vėliau pasinaudos siūlomomis paslaugomis.