Estija dažniausiai pristatoma, kaip labiausiai išsivysčiusi Baltijos valstybė. Tai daugiausia atome iš aukštesnio, nei Lietuvos, pragyvenimo lygio ir ekonominės padėties. Tačiau net ir šioje šalyje ne visi gyvena taip puikiai, kaip mano užsieniečiai. Juk rodos, visur yra gerai, kur mūsų nėra. Puikus to pavyzdys – Estija. Atrodo, šalis su gana aukštu pragyvenimo lygiu, tačiau net ir joje yra nemažai vos galą su galu suduriančių asmenų. Tuomet geriausia išeitimi tampa kreditą teikiančios kompanijos, kurios skolina tokiu atveju, jei atitinkate visas jų išsikeltas sąlygas. Estijos lietuvaičiai dažna sprendžia iš kurios valstybės geriau skolintis. Tam tikrais išimtinais atvejais, net jei ir dirbate Lietuvoje, galite pasiskolinti iš Estijos kompanijų ir, žinoma, atvirkščiai. Lietuvaičiai gana mielai skolina tautiečiams, kurie jau ilgą laiką gyvena ir turi darbą svetingoje Estijoje. Paskolos, žinoma, prieinamos ne visiems ir labai dažnai gavimas yra komplikuotas, todėl kad žmogui, pasiskolinti iš tos šalies, kuris pilietis yra ir joje dirbant yra daug paprasčiau.

Jei norite iš arčiau susipažinti su Estiškomis kreditų kompanijos rekomenduojame apsilankyti tinklalapyje, kuriame galite rasti labai daug naudingos informacijos padėsiančios jums priartėti reikiamo kredito link. Svetainėje http://laenude.com/ rasite visą jums aktualią informaciją, kuri galėtų būti naudinga siekiant sužinoti, kokiais būdais geriausia skolintis iš tokio pobūdžio kompanijų. Jei esate Estijos lietuvi paskolos gavimas jums gali būti kiek komplikuotas. Žinoma, gauti pinigėlius yra nepalyginamai paprasčiau nei iš banko, kuris paskolas teikia apskritai tik labai rimtai įvertinęs visą esamą jūsų finansinę situaciją. Kuo ji sudėtingesnė, tuo mažesnė tikimybė, kad gausite taip trokštamą kreditą. Jei, visgi, galimybės paskolos gavimo reikaluose yra įmanomos ir net labai paprastai įvykdomos, pirmiausia, rinkdamiesi kreditą įvertinkite reikiamos firmos aspektus:

  • Ar iš jūsų norimos firmos galima pirmą kartą pasiskolinti nemokamai?
  • Jei tai jūsų pirmoji paskola: kokio dydžio kreditas jums yra prieinamas?
  • Kokia maksimali kredito suma egzistuoja?
  • Ar firmai reikės kokio nors užstato, pavyzdžiui, automobilis?
  • Ar firma, egzistuojanti Estijoje, ir teikianti kreditą lietuvaičiui nori, kad jo darbdavys patvirtintų, jog asmuo gauna pastovias pajamas?
  • Per kiek laiko reikia grąžinti konkretaus dydžio pasiskolintą kreditą?
  • Ar egzistuoja galimybė paskolos grąžinimą prasitęsti su kokia nors konkrečia priežastimi?
  • Ar pasirinkta firma apskritai skolina užsieniečiams, ar tik savo šalies piliečiams?

Atsakius į šiuo klausimus jus labai greitai rasite įmonę, kuri patenkins visus jūsų lūkesčius. Estijoje taip pat yra labai daug firmų, kaip ir Lietuvoje, kurios siūlo skolinimosi galimybes. Svarbiausia, kad egzistuojant didelei pasiūlai atsiranda ir rinka, kuri siūlo skirtingus variantus. Nepamirškite, kad šiuo metu oficiali Estijos valiuta yra euras, kuris labai greitai pasieks ir Lietuvos duris.