Latvijoje, kaip ir mūsų gimtoje šalyje, palyginus yra labai daug firmų, kurios siūlo skolintis būtent iš jų. Žinoma, konkurencija dar niekam nepakenkė (nebent pačius verslininkus), nes klientai, bet kuriuo atveju – visada laimi. Jie gali pasirinkti labiausiai juos tenkinantį variantą, kuris suteiktų reikiamą pinigų sumą. Ir, šiuo atveju, visiškai nesvarbu iš kokios firmos, ar kurioje šalyje nuspręsite pasiskolinti – sąlygos daugiau ar mažiau visada yra tos pačios. Latviškai greitieji kreditai yra antrais kredits, o kiekvienas kreditas yra apipintas įvairiausiomis sąlygomis, pasirinkimais ir panašiai. Pateikiame pagrindinę informaciją, kurios jums gali prireikti siekiant pasiskolinti iš šios mūsų kaimyninės šalies firmų.

Kokių dokumentų reikia, siekiant pasiskolinti iš firmos šalyje, kurios piliečių nesate?

  • Galiojanti asmens dokumentą. Tai gali būti ir pasas ir kortelė. Svarbiausia, kad galiojimo laikotarpis būtų ilgesnis nei jūsų pinigų grąžinimo laikas.
  • Banko išrašus, kuriuose pažymėta, kiek jūs gaunate iš savo darbo. Tai pajamos, kurios galės įrodyti, kad kreditas bus grąžintas laikas.
  • Jei yra galimybė, labai rekomenduotina, paprašyti savo vadovo, kad jis jums išrašytų rekomendaciją. Tai nėra laiduotojas, tiksliau, jis tokių netaps. Pastarasis yra reikalingas imant paskolą ir banko, tačiau svetimoje šalyje jūsų kartelė pasiskolinti bus aukštesnė, nei turėsite panašaus tipo rekomendacijas.

Jei norite pasiskolinti, tačiau neturite pastovaus darbo, jums reikalingas užstatas. Tiek Lietuvoje, tiek Latvijoje – juos tampa autotransporto priemonė. Kad galėtumėte ją užstatyti, jums reikalingi šio tipo dokumentai:

  • Aktyvaus ir veikiančio asmens dokumentų ir vairuotojo pažymėjimų kopijos. Jas privalėsite palikti.
  • Automobilio dokumentus, kuriuose pažymima, kad jūs tikrai esate teisėtas šios transporto priemonės savininkas.
  • Būtina mašinos draudimas, kuris aktyvus bent pusę metų.
  • Privalo dokumentais įrodyti, kad jūsų transporto priemonė yra praėjusi techninę apžiūra ir yra visiškai sveika.

Nesijaudinkite, mašinos niekas iš jūsų neatims. Ji tik dokumentaliai bus tarsi rezervas, jei jums neišeitų pinigų grąžinti laiku. Tuomet, aišku, jūsų transporto priemonė atsidurtų įmonės rankose, tad tik gerai įvertinęs ar kreditą pavyks gražinti priimkite skolinimosi pasiūlymą. Daugiau detalios informacijos apie kompanijas, kurios siūlo pasiskolinti būtent iš jų, galite rasti čia: https://kreditus.lv/krediti-bez-darba-vietas. Būtent šiame tinklalapyje pateikiama visa reikalinga informacija tiems, kurie nori pasiskolinti, tačiau neturi pastovios darbo vietos.

Štai ir visi išvardinti dokumentai padės jums gauti norimą kreditą. Pasistenkite ypač atsižvelgti į firmos poreikius ir prašymus ir įvykdyti juos su kaupu. Taip didėja galimybė, kad pinigų gavimas jums nebebus toks tolimas. Apskritai, svarbiausia yra komunikuoti, bendrauti ir tuomet pavysk pasiekti savo išsikeltus tikslus, šiuo atveju, gauti norimą pinigų sumą. Tačiau kreditų kompanijas įvertinkite ypač atidžiai. Jei pasiskolinsite ir negebėsite pinigų grąžinti – jie bus išieškomi su teismais. Tikri ne pats geriausias būdas grąžinti pasiskolintus pinigus.